банер

Контактирајте не

стандардно

Сана Зенг

тел: (86)0755-86655401  (86)0755-86655405

Е-пошта:sannazeng@shinland.com

Whatsapp: +8613537519037

Skype:морелсана

Адреса на канцеларија: Блок Ц, 403, зграда 7, фаза III, меѓународна долина на иновации Ксили, округ Наншан, Шенжен, Кина

Адреса на фабриката:Зграда Б, бр. 9, Првиот пат на северната градина, втората индустриска зона, заедницата Лианху, градот Тангсија, градот Донгуан

Оставете ни порака

Ве молиме оставете ни порака со вашето барање за производот, деловна соработка или прашања за користење на нашиот производ.Ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја