Ndriçim optik kundër shkëlqimit SL-RF-AF-030A

Përshkrim i shkurtër:

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë
Emri i markës: Shinland
Materiali: PC i klasës optike
Forma: e rrumbullakët
Stili: Prerje kundër shkëlqimit
Ngjyra: Veshje me alumin me vakum
Diametri:Φ:30.0mm H:8.2mm Φ:19.8mm
Këndi:
Aplikimi: Dritat Led
Certifikimi: ROHS, UL
Paketimi: Mbushje kundër pluhurit, kundër goditjes, paketim në tabaka


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Specifikim produkti

1) Lloji: Mbështetje kundër shkëlqimit për dritën led
2) Numri i modelit: SL-RF-AF-030A
3) Materiali: PC
4) Ngjyrat L001,Y103,L401,L103,L501,L304,L301,L102,Y206,Y204,L201,Y003
5) Efikasiteti reflektues:  
6) Dimensioni: Φ: 30,0 mm H: 8,2 mm Φ: 19,8 mm (diametri*lartësia*diametri i pjesës së poshtme)
7) Temperatura e përdorimit: .-20℃ +120℃
8) Logoja: E përshtatur e zbatueshme
9) Certifikimi: UL, RoHS
10) Paketim Paketimi i tabakave
11) Kushtet e pagesës T/T
12) Port Shenzhen, Dongguang
13) Koha e drejtimit 3-7 ditë për porosinë e mostrës, 7-15 ditë për produktin masiv
14) Aplikimi Spotlight, downlight, track light ..etj
15) Reflektori i ndeshjes SL-RF-AA-022A
SL-PL-AG-020A

 

CERTIFIKATA JONË

certifikatë

PUNËTORI JONË

fabrika

EKSPOZITA JONË

ekspozitë

EKIPI YNË

ekipi

Paketimi

paketimi 11
paketimi 10
paketimi 12
paketimi 9

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni